0543 975 44 24
Sosyal Medya Hesaplarımız

Elektrik Arıza Tespiti

Elektrik Arıza Tespiti

Elektrik Arıza Tespiti

Teknolojinin çok hızlı gelişmesine bağlı olarak kullandığımız mekanik cihazların yerini elektronik cihazların alması  ile elektrik şebekesinde kirlenme oranı artmıştır. Kirli olan olan şebeke de çalışmak zorunda kalan özellikle hassas elektronik cihazlarda arızalanma oranı çok hızlı bir şekilde artış göstermiştir. Elektronik cihazların kartlarının yanmaları, güç kaynağı arızalanmaları, haberleşme sistemlerinde meydana gelen aksaklıklar, hastanelerdeki tıbbi cihazların ekranlarında meydana gelen karıncalanmalar, Server merkezlerinde meydana gelen haberleşme bozuklukları, ağır sanayi cihazlarının kumanda devrelerinde meydana gelen kart yanmaları bu arızalanmaların başlıcalarıdır.

Bu arızalar işletmelere yüksek miktarda maddi olarak zarar verir. Bu tür durumlar ile karşılaştığınız durumda yapılması gereken şey sorunun  kaynağının doğru tespit edilmesinden geçmektedir. Eğer sorunun kaynağı doğru tespit edilmez ise varsayım ile yapılacak her uygulama yeni bir sorunun ortaya çıkmasına neden olur.

Emka Elektrik Problem Çözüm Aşamaları;

  1. Ölçüm, Analiz ve Tespit
  2. Raporlama
  3. Uygulama için keşif
  4. Uygulama ve Uygulama Sonrası Raporlama

Emka Elektrik olarak kesin çözüm garantisi ile hizmet vermekteyiz. Yaptığımız her ölçüm uluslar arası standartlara sahip cihazlarımız ile profesyonel mühendislerimiz tarafından  yapılır ve raporlanır.